Jesteś tutaj: Usługi Punkt Pobrań

Punkt Pobrań

Na badania krwi nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu pobrań, czyli 6.00-11.30 od poniedziałku do piątku oraz w soboty 7.00-11.00. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

W punkcie pobrań w Rybniku dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA. Proponujemy także pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Klientów (m.in. tarczycowy, nerkowy, sercowy, hormonalny, wątrobowy, alergologiczny). Wybrane pakiety można także nabyć w postaci bonów podarunkowych – jest to interesujący pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jeżeli zależy nam na tym, aby zadbała o swoje zdrowie.

Największe atuty punktu pobrań to:
- pełna oferta badań
- krótki czas oczekiwania na wyniki
- możliwość otrzymania wyników drogą e-mail (dla większości badań)
- komfortowe warunki
- miły, przeszkolony personel
- pakiety badań pozwalające na oszczędności.

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać drogą elektroniczną (e-mail). Taką chęć wystarczy zasygnalizować podczas rejestracji. Zapewniamy, że większość wyników badań można otrzymać wieczorem tego samego dnia, w którym został pobrany materiał.

Osobą odpowiedzialną za rejestracje i pobieranie krwi jest Pani Joanna. Pacjenci z pewnością mogą liczyć na Jej fachowe doradztwo oraz uśmiech.
Zobacz cennik       Odwiedź naszą stronęUmów się na wizytę

Wyślij wiadomość za pośrednictwem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń do nas 511 666 660 lub [32] 716 88 66

Nasz salon

  • 44-200 Rybnik, ul. Kilińskiego 17
  • 511 666 660 lub [32] 716 88 66

Newsletter