Jesteś tutaj: Aktualności Nowy gabinet dietetyczny

Nowy gabinet dietetyczny

Kamil Paprotny Przedstawiamy Państwu nową jakość w naszym Instytucie Piękna i Urody - Gabinet Dietetyczny Kamila Paprotnego. Kamil to dyplomowany dietetyk,  prowadzi gabinet oraz co ciekawe, świadczy usługi dietetyczne także online. Stara się popularyzować naukę jaką jest dietetyka, stąd na jego blogu znajdziesz wpisy merytoryczne, czasami przepisy oraz inne formy przekazu.

Kamil o sobie:
Cześć! Witam Cię serdecznie na moim blogu poświęconym dietetyce i ogólnodietetycznym tematom. Nazywam się Kamil Paprotny. Ukończyłem studia wyższe na wydziale ochrony zdrowia w Wyższej Śląskiej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka ze specjalizacją dietetyka kliniczna. Swoją pracę dyplomową przedstawiłem na IX OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI STUDENTÓW ŚLĄSKIEJ WYŻSZEJ SZKOŁY MEDYCZNEJ W KATOWICACH gdzie uzyskałem wyróżnienie.

Więcej informacji oraz umawianie wizyt pod numerem tel. 508 509 760.
Wejdź na stronę | Sprawdź jak przygotować się do pierwszej wizyty

Paprotny dietetyk Rybnik

Umów się na wizytę

Zapisz się na: www.booksy.com, wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 511 666 660

Nasz salon

  • 44-200 Rybnik, ul. Kilińskiego 17
  • 511 666 660 lub [32] 716 88 66

Newsletter