BON UPOMINKOWY

Podaruj bliskiej osobie idealny prezent

Nasi Specjaliści


Sylwia
Stefańska

Stylistka fryzur

Łukasz
Szwedo

Stylista fryzur

Aleksandra
Wawrzyniak

Stylistka fryzur

Agnieszka
Skiba

Stylistka fryzur

Patryk
Swoboda

Stylista fryzur

Natalia
Modzelewska

Kosmetyczka

Monika
Michalik

Wizażystka

Hanna
Gajda

Masażystka

Usługi


Fryzjerstwo

Nasz zespół złożony z profesjonalistów zaproponuje najnowsze trendy w strzyżeniu i koloryzacji włosów wykorzystując do tego największe osiągnięcia firmy L'Oréal i Kérastase.

Kosmetyka

Świadczymy usługi kosmetyczne, które odmienią oblicze każdej kobiety i każdego mężczyzny. Nasz salon posiada szeroką gamę usług dla całego ciała.

Wizaż

Każdy makijaż jest indywidualnie dopasowywany do typu urody, Twojego charakteru oraz oczekiwań. Kosmetyki są starannie dopasowywane do typu cery i wieku.

Masaż

Szeroka gama masaży odpreżających i leczniczych. Wizyta w naszym gabinecie to idealny sposób na pozbycie się zmęczenia zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Zamów Prezent

Bon Upominkowy House of Beauty to jedyne w swoim rodzaju zaproszenie do luksusowego Instytutu Piękna i Urody. Możesz go dopasować indywidualnie do potrzeb osoby, którą chcesz obdarować komponując listę usług i zabiegów albo poprostu wyznaczając wartość pieniężną Bonu. Bogata oferta usług i zabiegów jest idealną alternatywą dla tradycyjnych prezentów.

Dodatkowo możemy zaproponować wysłanie Bonu w eleganckiej kopercie pod wskazany adres. Wysyłka listem poleconym priorytetowym to koszt 10 zł.

Więcej informacji oraz zakupu można dokonać osobiście w naszym salonie, telefonicznie: 511666660 i 327168866 lub skorzystać z formularza poniżej.


Nasz salon
Hosue of Beauty
ul. Kilińskiego 17
44-200 Rybnik
Tel: (32) 716 88 66
Kom: 511 666 660
Email
recepcja@houseofbeauty.pl
Znajdziesz nas na: